products

99٪ خلوص داروهای واسطه داروسازی سدیم پلاستیک جامد

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Senwayer Brand
گواهی: ISO, 9001, USP
شماره مدل: 577-11-7
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1kg
قیمت: Discount is possible if your order is big enough
جزئیات بسته بندی: 10 گرم، 20 گرم، 50 گرم، 100 گرم، 500 گرم. 1 کیلوگرم، 10 کیلوگرم
زمان تحویل: در 2 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T در پیش، Money Gram، Western Union، Transfer Bank.
قابلیت ارائه: 1000kg/ماه
اطلاعات تکمیلی
CAS: 577-11-7 نام مستعار: <i>sbo;</i> <b>sbo؛</b> <i>sodium dioctyl sulfosuccinate;</i> <b>سدیم دیوکتیل سولفوسوکسینات ؛</b> <i
ظاهر شدن: جامد پلاستیکی شبیه موم سفید خلوص: 99٪
مقطع تحصیلی: درجه فارما موجودی: سهام کافی
برجسته:

,

,

chemical raw material


توضیحات محصول

داروسازی داروسازی سدیم مواد اولیه دارویی CAS 577-11-7

جزئیات سریع


نام محصول: سوزان سدیم
مترادف: 1،4-bis (2-ethylhexyl) sodiumsulfosuccinate؛ 2-ethylhexylsulfosuccinatesodium؛ aerosolgpg؛ aerosolot75؛ alcopolo؛ alphasolot؛ berol478؛ bis (2-ethylhexyl) s-sodiumsulfosuccinate
CAS: 577-11-7
MF: C20H37O7S.Na
MW: 444.56
EINECS: 209-406-4
دسته بندی محصولات: مراقبت از مو؛ مراقبت از پوست؛ سطوح آنیونی؛ مواد کاربردی؛ سولفانات (سورفکتانت ها)؛ سورفکتانت ها؛ بلوک های ساختمان؛ سنتز شیمیایی؛ بلوک های ساختمانی ارگانیک؛ سولفونیک / سولفوریک اسید؛ ترکیبات گوگرد؛ ISOPTOHYOSCINE


معرفی


Docusate، همچنین به عنوان نمک داکوزیت یا دیوکتیل سولفوسوكینات شناخته می شود، ملین است كه برای درمان یبوست استفاده می شود. این کودکان در معرض افسردگی سخت هستند. برای یبوست به علت استفاده از مواد مخدر ممکن است با یک ملین کننده محرک استفاده شود. این را می توان از طریق دهان یا رکتال گرفته شد. معمولا در یک تا سه روز کار می کند.

استفاده می کند


این دارو برای درمان یبوست گاه به گاه مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی از داروها و شرایط ممکن است باعث یبوست شود. نرم کننده مدفوع مانند docusate اغلب اولین روش برای پیشگیری و درمان این نوع یبوست است. Docusate اغلب زمانی استفاده می شود که نیاز به جلوگیری از حرکت روده (به عنوان مثال، پس از حمله قلبی یا جراحی).

Docusate یک نرم کننده مدفوع است. با افزایش مقدار آب، مدفوع در روده جذب می کند، مدفوع را نرم تر و راحت تر می گذارد.

مصرف


باید تنها با دهان گرفته شود. این را می توان به عنوان یک دوز روزانه تنها و یا در دوزهای تقسیم شده است. این کپسول 100 میلیگرم یا 50 میلیگرم می باشد.

بزرگسالان: یک تا سه کپسول 100 میلی گرم در روز تا یک هفته
کودکان بالای 12 سال و بزرگسالان: یک تا 6 کپسول 50 میلی گرم در روز
کودکان 2 تا 12 ساله: یک تا سه کپسول 50 میلی گرم در روز

چگونه از Docusate Sodium استفاده کنید


در صورت وجود هرگونه دستورالعمل در مورد محصول، به تمامي دستورالعمل ها در بسته محصول مراجعه كنيد. اگر در مورد هر گونه اطلاعاتی مطمئن نیستید، با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

این دارو را با دهان، معمولا در زمان خواب با یک لیوان کامل (8 اونس یا 240 میلی لیتر) آب یا آب، و یا به عنوان راهنمای دکتر خود. دوز بر اساس وضعیت پزشکی شما و پاسخ به درمان است. اگر دچار اسهال شدید، دوز خود را کاهش دهید یا از این دارو استفاده نکنید.

اگر از فرم مایع این دارو استفاده می کنید، دوز را با دقت با استفاده از وسیله اندازه گیری / قاشق خاص اندازه گیری کنید. از یک قاشق خانگی استفاده نکنید زیرا ممکن است دوز مناسب نداشته باشید. اگر از قطره ها استفاده می کنید، دارو را با قطره ای که تهیه شده است اندازه گیری کنید، یا از دوز اندازه گیری قاشق یا دستگاه برای اطمینان از دوز مناسب استفاده کنید. شربت، مایع یا قطره را در 4 تا 8 اونس آب میوه، شیر یا شیر مادر مخلوط کنید تا از خوردن گلو لذت ببرید و طعم تلخ را پنهان کنید.

از این دارو فقط در صورت نیاز استفاده کنید. از این محصول برای بیش از 1 هفته استفاده نکنید، مگر اینکه توسط دکتر شما هدایت شود.

امداد معمولا در 1 تا 3 روز دیده می شود.

اطلاعات تماس
Abby Xiang

شماره تلفن : +8617764031156

WhatsApp : +8617764031156