products

سیلدنافیل (ویاگرا) افزایش دهنده نوشیدنی های دارو CAS 139755-83-2 هورمون

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: Senwayer Brand
گواهی: ISO, 9001, USP
شماره مدل: 139755-83-2
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10grams
قیمت: Discount is possible if your order is big enough
جزئیات بسته بندی: 10 گرم، 20 گرم، 50 گرم، 100 گرم، 500 گرم. 1 کیلوگرم، 10 کیلوگرم
زمان تحویل: در 2 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T در پیش، Money Gram، Western Union، Transfer Bank.
قابلیت ارائه: 1000kg/ماه
اطلاعات تکمیلی
CAS: 171596-29-5 نام مستعار: سیلدنافیل ، ویاگرا
ظاهر شدن: تقریباً پودر کریستالی سفید خلوص: 99٪
نیرو: هورمون استروئید جنسی مردان موجودی: سهام کافی
برجسته:

مکمل عملکرد مردانه

,

هورمون های جنسی استروئید


توضیحات محصول

سیلدنافیل (ویاگرا) افزایش دهنده نوشیدنی های دارو CAS 139755-83-2 هورمون

جزئیات سریع


سیلدنافیل (ویاگرا)
مترادف: sildenafil citrate؛ ویاگرا
شماره CAS: 139755-83-2
آزمون: 98٪ -101٪
ظاهر: پودر سفید
بسته بندی: کیسه 1 کیلوگرم / فویل

شرح


سیلدنافیل (ویاگرا) برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی، ناتوانی در دریافت یا حفظ نعوظ) در مردان استفاده می شود. سیلدنافیل (Revatio) برای بهبود توانایی ورزش در بزرگسالان با فشار خون شریان ریوی (PAH، فشار خون بالا در عروق حمل خون به ریه ها، باعث تنگی نفس، سرگیجه و خستگی) می شود. کودکان معمولا نباید سیلدنافیل مصرف کنند، اما در بعضی موارد ممکن است دکتر تصمیم بگیرد که سیلدنافیل (Revatio) بهترین دارو برای درمان بیماری کودک است. سیلدنافیل در یک دسته از داروهای مهار کننده فسفودی استراز (PDE) قرار دارد. سیلدنافیل با افزایش جریان خون به آلت تناسلی در طول تحریک جنسی درمان اختلال نعوظ را دارد. این افزایش جریان خون باعث ایجاد نعوظ می شود. سیلدنافیل با آرام کردن رگ های خونی در ریه ها به راحتی PAH را درمان می کند.

کاربرد:


ویاگرا (سیلدنافیل سیترات) داروهایی است که برای درمان اختلال نعوظ (ناتوانی جنسی) در مردان و فشارخون شریان ریوی ریه (PAH) استفاده می شود.
2. سیلدنافیل سیترات ماده خام ویاگرا است.
3. ویاگرا یک نوع از داروهای تقویت کننده جنسیت است.
4. ویاگرا اولین داروی ثبت شده برای استفاده از اختلال نعوظ است.
5. ویاگرا عملکرد دیس نعوظ را بهبود می بخشد و با آرامش ماهیچه ها کار می کند و جریان خون را به مناطق خاص بدن افزایش می دهد.
6. اثرات آن تا چهار ساعت طول می کشد.
در 16 آزمایش جداگانه 4 تا 24 هفته مردان (بالای 18 سال) که از ناتوانی جنسی رنج می بردند، بیش از 6 ماه، دوزهای بین 10 تا 200 میلیگرم تجویز شد. پیشرفت های قابل توجهی در عملکرد نعوظ، از جمله فراوانی نفوذ و همچنین طول مدت نعوظ پس از نفوذ، با درمان Sildenfil در مقایسه با گروه دارونما گزارش شد.
در 72٪ از آيات گروه Viagra 18٪ از گروه دارونما بهبود يافته بود. در تمام موارد، اثرات بستگی به دوز و بهتر شدن در هنگام دوز بیش از 100 میلیگرم بود. پاسخ دهندگان در بیماران مبتلا به دیابت و پروستاتکتومی 40-60٪ کاهش یافته است. نرخ برداشت کمتر از 5٪ مربوط به عوارض جانبی منفی و نرخ پاسخ محدود است.

اثرات هورمون جنسی


استروژن ها بر روی اندام های جنسی و بافت های متنوع متنوع اثر متفاوتی دارند. اگر چه آنها نقش های مختلفی در فیزیولوژی مردانه و زنانه بازی می کنند، اما در برخی موارد فعالیت های مشابه در هر دو جنس دارند.

اثر مردان زنان
خصوصیات جنسی زنان: استروژن باعث رشد بافت پستان و رشد و تمایز ارگان های جنسی می شود. مردان مبتلا به بیماری کبدی که بیش از حد از استروژن به علت عدم توانایی کبد خود برای متابولیسم آن دچار کمردرد، اریتم پالمار، و آنژیوم عنکبوتی هستند. بیان استروژن مسئولیت ویژگی های جنسی اولیه و ثانویه زن است. استرادیول ترویج تکثیر سلول های اپیتلیال در اندومتر رحم و غدد پستان سینه است. در غیاب پروژسترون، ضخیم شدن اندومتری ادامه خواهد یافت و به طور بالقوه منجر به هیپرپلازی اندومتر و سرطان خواهد شد. در معرض قرار گرفتن در معرض استادیول نیز افزایش خطر ابتلا به سرطان های خاص پستان است.
هوموستاز انرژی و متابولیسم: کمبود استروژن می تواند منجر به ایجاد سندرم متابولیک شود. در مردان کمبود آروماتاز ​​با ایجاد اختلال متابولیکی مرتبط با افزایش LDL گردش خون، کاهش تحمل گلوکز، هیپینسونولومیا و استئاتوز کبدی همراه است. در زنان، کمبود استروژن با افزایش حجم سلول های چربی و رشد لایه های چربی محیط همراه است.

جلوگیری از از دست دادن استخوان: استروژن ها بر روی استئوبلاست ها و استئوکلاست ها عمل می کنند تا از جذب استخوان ها جلوگیری شود:
(1) افزایش بیان عوامل در استئوبلاست هایی که آپوپتوز استئوکلاست را ترویج می کنند؛
(2) افزایش بیان استئوپروتیرین و کاهش سیگنالینگ لیگاند RANK-RANK

مردان دارای حساسیت استروژن یا کمبود آروماتاز ​​در معرض خطر افزایش تراکم استخوان و پوکی استخوان هستند. فکر می کنم یائسگی باعث افزایش خطر ابتلا به پوکی استخوان می شود.


محافظت از بافت: استروژن ممکن است خطر ابتلا به آتروژنیک در مردان و زنان را کاهش دهد.

مطالعات موردی نشان داد که آتروژنز زودرس در مردان کم آروماتاز ​​وجود دارد. مطالعات حیوانی نقش مهمی در استروژن در جلوگیری از تشکیل پلاکهای آترواسکلروز جدید نشان داده است، اما این نقش در انسان هنوز نشان داده نشده است.


کلید واژه ها :


ویاگرا جنسیت تقویت کننده استروئیدها
بدنسازی ستون فقرات
استروئیدهای ضد استروژن
پودر استروئید خام
هورمون های استروئید آنابولیک

محصولات مرتبط


Cialis (Tadalafil) CAS: 171596-29-5
ودناعفیل (لویترا) CAS: 224789-15-5
Yohimbine Hcl CAS: 65-19-0
ویاگرا (سیلدنافیل) CAS139755-83-2
آستیلدنافیل (هنگدنافیل) CAS: 831217-01-7


اطلاعات تماس
Abby Xiang

شماره تلفن : +8617764031156

WhatsApp : +8617764031156